IEG11-1-52-10.0-A-01-V.pdf
| Image |  |
| Series | IEG | IEG | IEG | IEG | IEG |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 20A | 10A | 20A | - | 25A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 250 V | 250 V | - | - |