Sensata-Airpax IEG11-1-63-15.0-21-V
Part No.:
IEG11-1-63-15.0-21-V
Datasheet:
AnpuIEG11-1-63-15.0-21-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V