Sensata-Airpax IEG11-1-72-30.0-AQ-21-V
Part No.:
IEG11-1-72-30.0-AQ-21-V
Datasheet:
AnpuIEG11-1-72-30.0-AQ-21-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V