Sensata-Airpax IEG1-1-51-15.0-91-V
Part No.:
IEG1-1-51-15.0-91-V
Datasheet:
AnpuIEG1-1-51-15.0-91-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V