Sensata-Airpax IEG1-1-52-20.0-AQ-01-T
Part No.:
IEG1-1-52-20.0-AQ-01-T
Datasheet:
AnpuIEG1-1-52-20.0-AQ-01-T.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V