Sensata-Airpax IEG1-1-52-30.0-A-01-V
Part No.:
IEG1-1-52-30.0-A-01-V
Datasheet:
AnpuIEG1-1-52-30.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V