Sensata-Airpax IEG2-33379-30-V
Part No.:
IEG2-33379-30-V
Datasheet:
AnpuIEG2-33379-30-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Series:
IEG
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Lever
Number of Poles:
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
CSA, TUV, UL1077
1. How to order IEG2-33379-30-V on Anpu?
3. Are the IEG2-33379-30-V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IEG2-33379-30-V?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series IEG IEG IEG IEG -
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount -
Current Rating (Amps) 25A - 30A 10A -
Voltage Rating - AC 250 V - 250 V 250 V -
Voltage Rating - DC - - - 80 V -