Sensata-Airpax IEG6-1-51-50.0-A-01-V
Part No.:
IEG6-1-51-50.0-A-01-V
Datasheet:
AnpuIEG6-1-51-50.0-A-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V