Sensata-Airpax IEG6-1-52-32.0-A-01-V
Part No.:
IEG6-1-52-32.0-A-01-V
Datasheet:
AnpuIEG6-1-52-32.0-A-01-V.pdf
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
32A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V