Sensata-Airpax IEG66-1-61-15.0-A-01-V
Part No.:
IEG66-1-61-15.0-A-01-V
Datasheet:
AnpuIEG66-1-61-15.0-A-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V