IEG66-1-62-20.0-91-V.pdf
| Image |  |
| Series | * | IEG | IEG | IEG | IEG |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | - | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | - | 30A | 20A | 30A | 20A |
| Voltage Rating - AC | - | - | 250 V | 250 V | - |