Sensata-Airpax IEG66-1-62-40.0-A-01-V
Part No.:
IEG66-1-62-40.0-A-01-V
Datasheet:
AnpuIEG66-1-62-40.0-A-01-V.pdf
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
40A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V