Sensata-Airpax IEGF6-1-62-50.0-A-01-V
Part No.:
IEGF6-1-62-50.0-A-01-V
Datasheet:
AnpuIEGF6-1-62-50.0-A-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V