IEGF6-1-72-40.0-A-21-V.pdf
| Current Rating (Amps) | 40A | 20A | - | 3A | - |
| Voltage Rating - AC | 250 V | 250 V | - | 250 V | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | - | 80 V | - |