Sensata-Airpax IEGF66-1-62-20.0-A-21-V
Part No.:
IEGF66-1-62-20.0-A-21-V
Datasheet:
AnpuIEGF66-1-62-20.0-A-21-V.pdf
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V