IEGH11-1-62-10.0-91-V.pdf
| Image |  |
| Series | IEG | IEG | IEG | IEG | IEG |
| Packaging | Bulk | Tray | Tray | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 10A | 30A | 20A | 7.5A | 10A |
| Voltage Rating - AC | - | 250 V | 250 V | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | 80 V | 80 V | - | - |