IEGH11-1-62-20.0-91-V.pdf
| Current Rating (Amps) | 10A | 30A | 20A | 7.5A | 10A |
| Voltage Rating - AC | - | 250 V | 250 V | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | 80 V | 80 V | - | - |