Sensata-Airpax IEGH11-1-63-10.0-01-V
Part No.:
IEGH11-1-63-10.0-01-V
Datasheet:
AnpuIEGH11-1-63-10.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V