Sensata-Airpax IEGH11-1-63-30.0-C-01-V
Part No.:
IEGH11-1-63-30.0-C-01-V
Datasheet:
AnpuIEGH11-1-63-30.0-C-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
277 V
Voltage Rating - DC:
80 V