Sensata-Airpax IEGHF66-1-62-50.0-91-V
Part No.:
IEGHF66-1-62-50.0-91-V
Datasheet:
AnpuIEGHF66-1-62-50.0-91-V.pdf
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V