IEGZX66-1-63F-30.0-03-V.pdf
| Image |  |
| Series | IEG | IEG | IEG | IEG | IEG |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 15A | 30A | 30A | 13A | 18A |
| Voltage Rating - AC | 240 V | 250 V | - | 240 V | 240 V |
| Voltage Rating - DC | 80 V | 80 V | - | 80 V | 80 V |