Sensata-Airpax IELB1-1REC5-70301-10
Part No.:
IELB1-1REC5-70301-10
Datasheet:
AnpuIELB1-1REC5-70301-10.pdf
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Number of Poles:
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order IELB1-1REC5-70301-10 on Anpu?
3. Are the IELB1-1REC5-70301-10 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IELB1-1REC5-70301-10?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series IEL IEL IEL - -
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Obsolete Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount - -
Breaker Type Magnetic (Hydraulic Delay) Magnetic (Hydraulic Delay) Magnetic (Hydraulic Delay) - -
Current Rating (Amps) 10A 50A 50A - -
Voltage Rating - AC 250 V 250 V 250 V - -
Voltage Rating - DC 80 V 80 V 80 V - -