Sensata-Airpax IELBXK1-1-52-60.0-A-M3-V
Part No.:
IELBXK1-1-52-60.0-A-M3-V
Datasheet:
AnpuIELBXK1-1-52-60.0-A-M3-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V