Sensata-Airpax IELBXK1-1-52-65.0-A-M2-V
Part No.:
IELBXK1-1-52-65.0-A-M2-V
Datasheet:
AnpuIELBXK1-1-52-65.0-A-M2-V.pdf
Current Rating (Amps):
65A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V