IELBXK1-1-72-80.0-N6-V.pdf
| Image |  |
| Series | IEL | IEL | IEL | IEL | IEL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 20A | 30A | 5A | 15A | 80A |