Sensata-Airpax IELBXK1-1REC4-51-50.0-A-M2-V
Part No.:
IELBXK1-1REC4-51-50.0-A-M2-V
Datasheet:
AnpuIELBXK1-1REC4-51-50.0-A-M2-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V