Sensata-Airpax IELBXK1-1REG4-52-30.0-AK-M3-V
Part No.:
IELBXK1-1REG4-52-30.0-AK-M3-V
Datasheet:
AnpuIELBXK1-1REG4-52-30.0-AK-M3-V.pdf
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V