Sensata-Airpax IELBXK1-1REG4-52-50.0-A-M3-V
Part No.:
IELBXK1-1REG4-52-50.0-A-M3-V
Datasheet:
AnpuIELBXK1-1REG4-52-50.0-A-M3-V.pdf
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V