IELK1-1-52-100.-01-V.pdf
| Image |  |
| Series | IEL | IEL | IEL | IEL | IEL |
| Packaging | Tray | Bulk | Bulk | Bulk | Tray |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 100A | 30A | 30A | 10A | 50A |
| Voltage Rating - AC | 240 V | 250 V | 240 V | 240 V | 240 V |
| Voltage Rating - DC | 80 V | - | 80 V | 80 V | 80 V |