Sensata-Airpax IELK1-1-52-100.-91-V
Part No.:
IELK1-1-52-100.-91-V
Datasheet:
AnpuIELK1-1-52-100.-91-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V