Sensata-Airpax IELK1-1-52-60.0-A-01-V
Part No.:
IELK1-1-52-60.0-A-01-V
Datasheet:
AnpuIELK1-1-52-60.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V