Sensata-Airpax IELK1-1-52F-60.0-A-01
Part No.:
IELK1-1-52F-60.0-A-01
Datasheet:
AnpuIELK1-1-52F-60.0-A-01.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V