Sensata-Airpax IELK1-1-72-60.0-K-01-V
Part No.:
IELK1-1-72-60.0-K-01-V
Datasheet:
AnpuIELK1-1-72-60.0-K-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V