IELK1-1-72-80.0-01-V.pdf
| Current Rating (Amps) | 100A | 30A | 30A | 10A | 50A |
| Voltage Rating - AC | 240 V | 250 V | 240 V | 240 V | 240 V |
| Voltage Rating - DC | 80 V | - | 80 V | 80 V | 80 V |