Sensata-Airpax IELK1-1REC4-52-70.0-A-01
Part No.:
IELK1-1REC4-52-70.0-A-01
Datasheet:
AnpuIELK1-1REC4-52-70.0-A-01.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V