Sensata-Airpax IELK1-1REC4-52-90.0-01-V
Part No.:
IELK1-1REC4-52-90.0-01-V
Datasheet:
AnpuIELK1-1REC4-52-90.0-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
90A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V