Sensata-Airpax IELK1-1REC4-62F-10.0-A-01-V
Part No.:
IELK1-1REC4-62F-10.0-A-01-V
Datasheet:
AnpuIELK1-1REC4-62F-10.0-A-01-V.pdf
Description:
CIR BRKR, HYDMAG, 1 PL, 80VDC, 1
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V