Sensata-Airpax IELK1-1REC4R-62-2.50-01-V
Part No.:
IELK1-1REC4R-62-2.50-01-V
Datasheet:
AnpuIELK1-1REC4R-62-2.50-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V