Sensata-Airpax IELK1-1REC5-59-75.0-01-V
Part No.:
IELK1-1REC5-59-75.0-01-V
Datasheet:
AnpuIELK1-1REC5-59-75.0-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
75A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V