Sensata-Airpax IELK1-1REC5-69-.250-01-V
Part No.:
IELK1-1REC5-69-.250-01-V
Datasheet:
AnpuIELK1-1REC5-69-.250-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
250mA
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V