Sensata-Airpax IELK1-3-51-7.50-01-V
Part No.:
IELK1-3-51-7.50-01-V
Datasheet:
AnpuIELK1-3-51-7.50-01-V.pdf
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V