IMLK1-1REC5-52-10.0-A-01-V.pdf
| Image |  |
| Series | IML | IML | - | IML | IML |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | - | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | - | 16A | - | 10A | 20A |