IPA-11-1-600-10.0-A-01-T.pdf
| Image |  |
| Series | IPA | IPA | IPA | IPA | IML |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | DIN Rail |
| Current Rating (Amps) | 7.5A | 30A | 5A | 30A | 10A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | - | - | 250 V | 277 V |
| Voltage Rating - DC | 80 V | - | - | 65 V | 80 V |