IPA-11-1-62-10.0-A-01.pdf
| Current Rating (Amps) | 7.5A | 30A | 5A | 30A | 10A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | - | - | 250 V | 277 V |
| Voltage Rating - DC | 80 V | - | - | 65 V | 80 V |