Sensata-Airpax IPA-1-1REC4-52-20.0-A-01-T
Part No.:
IPA-1-1REC4-52-20.0-A-01-T
Datasheet:
AnpuIPA-1-1REC4-52-20.0-A-01-T.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V