Sensata-Airpax IPA-1-38852-30
Part No.:
IPA-1-38852-30
Datasheet:
AnpuIPA-1-38852-30.pdf
Approval Agency:
1. How to order IPA-1-38852-30 on Anpu?
3. Are the IPA-1-38852-30 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IPA-1-38852-30?
Current Rating (Amps) 7.5A 30A 5A 30A 10A
Voltage Rating - AC 250 V - - 250 V 277 V
Voltage Rating - DC 80 V - - 65 V 80 V