Sensata-Airpax IPA-6-1-52-20.0-A-01
Part No.:
IPA-6-1-52-20.0-A-01
Datasheet:
AnpuIPA-6-1-52-20.0-A-01.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
65 V