Sensata-Airpax IPA-6-1-600-16.0-A-01-T
Part No.:
IPA-6-1-600-16.0-A-01-T
Datasheet:
AnpuIPA-6-1-600-16.0-A-01-T.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
16A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V