Sensata-Airpax IPA-66-1-600-10.0-A-01-T
Part No.:
IPA-66-1-600-10.0-A-01-T
Datasheet:
AnpuIPA-66-1-600-10.0-A-01-T.pdf
Description:
CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V