IPAH-11-1-62-30.0-A-01.pdf
| Current Rating (Amps) | 30A | 15A | - | 10A | 20A |
| Voltage Rating - AC | 250 V | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | 65 V | - | - | - | - |